Anket Doldurarak İnternetten Para Kazanmak

Boş zamanlarınızda internetten para kazanabilirsiniz. Elbette bu kazançlar sizin ne kadar zaman ayırdığınıza bağlı olarak değişmektedir. Bunun için kullandığımız platform ySense platformudur. Buradan kayıt olabilir ve hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Peki nasıl para kazanılıyor?

ySense ile İnternetten Para Kazanmak

ySense'e üye olduktan sonra yapmanız gereken şey sadece anketleri doldurmak ya da görevleri yapmak. Anket üzerinden para kazanma, bir görev parasından daha fazla ancak sayıca daha az miktarda. Görev başına $0.05 kazanabilirken bazı görevlerde $0.01 verebilmektedir. Bu görevden göreve değişmektedir. Tabi bu görev sayıları örneğin 600 tane olursa ve eğer hepsi bitirilirse birim başına $0.05'ten $30 kazanılabilir. Bunu kazanmak için bir günü harcamak gerekebilir. Ancak anketler üzerinde daha az zaman harcayarak günlük $1, $5 veya $10 kazanabilirsiniz. Bu durum biraz profilinize bağlı. Genelde anket kullanıcılarının ilgi alanlarına göre anketler belirlenmektedir.

Ben de arada anket olduğu zaman dolduruyorum zira çok zaman alan bir şey değil. Onun dışında pek bir zaman ayırdığım söylenemez. O anketleri doldurarak $17 yaptım şu ana kadar. Az olmasının nedeni çok az zaman ayırmam ve görevleri yapmamam. Ancak bazı yerlerde okuduklarıma göre günlük $30 yapabilenler varmış.

ySense'in ayrıca Chrome eklentisi mevcut. Bu eklenti sayesinde herhangi yeni bir anket veya geldiğinde direkt olarak size haber veriyor. Bu sayede sürekli siteyi ziyaret etmeniz gerekmiyor. Örneğin aşağıdaki görüntüde yeni bir tane anket geldiğini görüyoruz. Bunu sayı değerinden anlayabiliriz. Eğer hiç yoksa 0 olacaktır. 
ySense ile İnternetten Para Kazanmak

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme